Košík 0x

0,00 €

Green Valley Discovery 2 160514-2

Výpredaj
Green Valley Discovery 2
160514-2
GREEN VALLEY
ks
Neaktívny

Green Valley Discovery 2 nosič bicyklov na ťažné zariadenie pre 2 bicykle (možnosť rozšírenia o detský bicykel max. 12 kg). Nosič je skladací, uzamykateľný, sklopný s naloženými bicyklami. Montáž pomocou rýchloupínacieho mechanizmu uzamykateľnou pákou. Max. zaťaženie 60 kg, jednotlivý bicykel max. 30 kg. vhodný aj pre e-bike. Každý bicykel je upnutý samostatným držiakom rámu bicykla. Vhodný pre kruhové rámy rámy 22 - 80 mm, oválne rámy 80 x 100 mm. Homologované svetlá 13-pin elektrická prípojka. Kolesá bicyklov sú prichytené popruhom. Nosič sa dá poskladať do kompaktných rozmerov.

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Green Valley Discovery 2. Vyrobené z hliníka a ocele a navrhnuté tak, aby spĺňal najvyššie bezpečnostné štandardy. Taliansky výrobca Green Valley vyrába nosič výlučne z Talianskych komponentov vo svojej továrni, čím je zaručená vysoká kvalita materiálov a spracovania o čom svedčia homologácie TUV a CITY CRASH test.

TUV logocity

Nosič Green Valley Discovery 2 je vybavený unikátnym 2- polohovým sklápacím mechanizmom, aby sa dal použiť aj pre vozidlá VAN s dlhými 5-tymi dverami.

Discovery nosič je úplne skladateľný do kompaktných rozmerov čo uľahčuje skladovanie, prepravu a montáž. Ak idete bicyklovať do prírody nosič bicyklov na ťažné zariadenie Discovery jednoducho zložíte a vložíte do kufra auta.Štandardným vybavením nosiča Discovery uzamykací systém pre ochranu proti krádeži, nosič o ťažné zariadenie. Ružice držiakov nie sú uzamykateľné, uzamykateľné ružice je potrebné dokúpiť.

Nosič sa veľmi jednoducho montuje pomocou rýchloupínacieho mechanizmu s pákou. Položíte nosič na ťažné zariadenie a zatlačíte páku. Jemné prispôsobenie sily upnutia sa nastavuje otočením valcovej skrutky pod pákou.Green Valley Discovery je vybavený držiakmi rámov bicykla bez uzamykateľných ružíc. Uzamykateľné ružice sa dokupujú. Každý bicykel je upevnený samostatným držiakom. Postavíte bicykel kolesami do oporných žľabov a upevníte rám bicykla. Držiak namontujete na trubku nosiča bicyklov na ťažné Discovery v požadovanom mieste a čeluste chápadla pripnete na rám bicykla. Držiak rámu bicykla zvládne trubky bicykla kruhového prierezu 22 – 80 mm a oválneho prierezu max. 80 x 100 mm.


Potom už len prevlečiete popruhy okolo kolies a dotiahnete kolesá. Oporné žľaby sú plastové. Max. rázvor kolies bicykla je 1200 mm.

 
 


Tento nosič bicyklov je vhodný pre širokú škálu bicyklov vrátane E-BIKE (MAX 2 e-bike). Maximálne zaťaženie nosiča je 60 kg, jednotlivý bicykel max. 30 kg. Elektrická prípojka je 13 pinová, redukciu na 7 pin je potrebné dokúpiť. Maximálna rýchlosť s namontovaným nosičom je limitovaná na 130 km/h.

MONTÁŽNE VIDEO

TECHNICKÉ ÚDAJE

PARAMETRE  
Označenie výrobku Discovery 2 
Odnímateľné držiaky rámov bicykla Nie
Farba Čierna
Max. počet bicyklov 2
Max. počet e-bike
Uchytenie kolesa bicykla Popruh 
Max. hmotnosť jedného bicykla  30 kg
Max. nosnosť 60 kg
Hmotnosť 17 kg
Celkové rozmery 115 x 75 x 63 cm
Skladateľný nosič Áno
Rozmery v zloženom stave 68 x 63 x 26 cm
Elektrická prípojka 13-pin/ redukcia 13-7 sa dokupuje
Rýchoupínanie pákovým uzáverom Áno
Sklápanie nosiča s bicyklami Áno
Vhodný pre kruhové rámy bicykla (mm) 22 - 80 mm
Vhodný pre oválne rámy bicykla (mm) Max. 80 x 100 mm
Veľkosť kolies bicykla 24" - 29 "
Max. šírka pneumatiky bicykla 2,6 "
Max. rázvor kolies bicykla 1200 mm
Rozostup medzi bicyklami 19 cm
Uzamknutie nosiča k ťažnému zariadeniu Áno
Uzamknutie bicykla k nosiču Dokupuje sa
Rozmery balenia 80 x 63 x 27 cm
Homologácia TUV 75303:2019 City Crash

 

 

Máte otázku ohľadom produktov? Napíšte nám cez formulár alebo volajte na 02/44251924

2024    autodiely-bratislava.sk