Košík 0x

0,00 €

Snehové reťaze KONIG Reflex Edge 603, 7 mm RE-603

RE-603
KONIG
par
Neaktívny

Snehové reťaze Konig Reflex Edge 602 pre osobné vozidlá so 7 mm reťazovými očkami. Snehové reťaze s najjednoduchšou montážou na svete. Vhodné pre pneumatiky  215/60 R17, 225/55 R17, 215/55 R18, 235/45 R18, 235/40 R19, 245/40 R19. Montáž za 12 sekúnd.

König Reflex Edge

INTUITÍVNE, JEMNÉ, JEDNODUCHO REVOLUČNÉ

Reťaz, ktorá predstavuje revolúciu v dizajne, jednoduchosti montáže a aplikácie vozidla.

Pripravené
 Zabudnite na zamotané reťaze: König Reflex Edge sa dodáva už zmontovaný a nevyžaduje typické zapínanie na háky a oká klasických reťazí. Jednoducho ho nasaďte na pneumatiku a napnite.

Intuitívna montáž
Intuitívny systém montáže, alebo montáže zhora nadol zahŕňa montáž reťaze z hornej časti kolesa ku spodnej časti. Po správnom umiestnení sa napnutie ovláda kliknutím na červený posúvač na Reflex boxe.

Zmenšené statické rozmery
 Reflex Edge je navrhnutý tak, aby minimalizoval statickú stopu v citlivých oblastiach podbehu kolesa vďaka použitiu špecifických riešení, ako je skrútená reťaz a nízkoprofilové spoje.

Dezén so špeciálnymi oceľovými krútenými článkami
 Behúňové sekcie Reflex Edge sú vyrobené zo skrútených článkov, ktoré zväčšujú body kontaktu so zemou v porovnaní s tradičnými lineárnymi článkami a zároveň minimalizujú hrúbku reťaze. Výber materiálov a povrchových úprav zaručuje potrebnú pevnosť.

Automatické došponovanie
 Výhodou automatických napínacích reťazí König je skutočnosť, že po nasadení sa samy napínajú počas jazdy a Reflex Edge nie je výnimkou. Na aktiváciu automatického napínania stačí posunúť páčku na Reflex Boxe a pri prvom pohybe kolesa Reflex Box napne vnútornú časť reťaze a zatvorí ju.
 Tým sa však prekvapenia nekončia. Skutočným zázrakom napínacieho systému Reflex Box je jeho úplná integrácia s vonkajším oblúkom Reflex Edge, ktorý je zase spojený s by-passom a vnútorným oblúkom. V skutočnosti, sériovým zapojením rôznych komponentov reťaze ich môže zariadenie Reflex Box napnúť. Pozrime sa ako.
 Reflex Box obsahuje vysoko zaťaženú špirálovú pružinu, ktorá po aktivácii ťahá mikrokábel a napína všetky komponenty, v ktorých mikrokábel vedie. Výkonné a okamžité napätie je modulované vnútorným mikronastavovacím zariadením a je rozložené na všetky prvky reťaze. Výsledkom je výrazne znížená dynamická stopa vďaka reťazi, ktorá zostáva super napnutá aj v dynamických podmienkach.

Ochrana kolies z ľahkých zliatin
 Už žiadne bočné reťaze: Reflex Edge so sebou prináša skutočnú dizajnovú revolúciu, ktorá prevracia vzhľad snehových reťazí. Je to aj preto, že Reflex Edge nemá žiadne vonkajšie bočné reťaze, typické prvky, ktoré možno vidieť na vonkajšej strane kolesa a ktoré navzájom spájajú behúňové sekcie reťaze. Dizajn snehových reťazí Reflex Edge zahŕňa použitie pevného harmonického oceľového oblúka namiesto bočných reťazí, čím sa uprednostňuje prítomnosť reťaze na behúni pneumatiky a nie na ráfiku. Každý komponent v kontakte s ráfikom je chránený kompozitným materiálom, ktorý nespôsobuje škrabance na zliatinových ráfikoch. Pre vozidlá vybavené nízkoprofilovými športovými pneumatikami obsahuje Reflex Edge súpravu ochranných plastových gombíkov na ochranu ráfika špeciálne pre použitie na bočných hákoch v prípade nízkoprofilových pneumatík.

Balenie
 Praktická taška vyrobená z 95% RPET (recyklovaný plast) obsahuje okrem súpravy aj pár náhradných očiek na núdzovú opravu reťaze Reflex Edge. Súprava obsahuje montážne pokyny, súpravu ochranných plastových gombíkov na ochranu ráfika, opravné články, rukavice, podložku a záručný list

Máte otázku ohľadom produktov? Napíšte nám cez formulár alebo volajte na 02/44251924

2024    autodiely-bratislava.sk